Sunday, January 20, 2019

Wymiana włosia

Regenerujemy włosie w szczotkach myjni zarówno starego jak i nowego typu przywracając myjni pełną sprawność użytkową.

Jest to profesjonalne włosie (nie mylić z wszelkimi podróbkami typu … żyłka !!!) otrzymywane w specjalnej technologii produkcyjnej, dzięki której zachowuje jednakową sprawność użytkową (elastyczność, miękkość, rozwarstwianie się końcówek) niezależnie od warunków pogodowych i temperaturowych w długim okresie eksploatacji (na ok. 12 – 15 tys. myć ; „podróbki” na ok. 6 – 7 tys. myć). Włosie "podróbki" w niskich temperaturach jest twarde, sztywne i łatwo pęka zaś w wyższej temperaturze jest wiotkie i w znikomym stopniu spełnia swe funkcje. Oczywiscie nie można tu pominąć "rysowanie" lakieru 

Specjalny kształt poprzeczny włosia nie „podrywa” listew, wycieraczek itp. elementów dekoracyjnych. Występuje w dowolnych długościach i kolorach.

Proponujemy klientom wymianę włosia w myjniach na zamianę nowych płatów (o wym. 400 x 300 - wysokość na wał o średnicy 120 mmm), które są mocowane przy pomocy 2 nitów. Jest to sensowne z wielu względów: 1. czas (czas demontażu,odeslania, przełożenia włosia, odesłania i montażu = ok. 3 - 4 tygodnie); 2. gniazda w których jest osadzone włosie są wykonane z gumy lub tworzywa, które ma określoną wytrzymałość; 3.Cena jest tylko nieco wyższa (15-20%) od ceny włosia przekładanego = tymbardziej, że się nigdy nie wie jakie włosie jest w tych gniazdach osadzone. jest uzależniona od wagi zużytego do regeneracji włosia oraz od ewentualnej wymiany uszkodzonych gniazd do mocowania włosia.

My wymieniamy Państwu włosie ORYGINALNE niemieckiej Firmy STR Steinbruckner. Czas realizacji do 14 dni.