Sunday, January 20, 2019

Informacje o nas

Istniejemy od 1991 roku pod nazwą WALDI FUH, natomiast od kwietnia 2004 jako WALDPOL Ryszard SZWED
 
W ofercie posiadamy wszelkie myjnie jednoszczotkowe europejskich producentów. Nie preferujemy żadnej i nie sprzedajemy ich „przy okazji” a są one naszym głównym produktem. Jedynie ze statystyki sprzedaży oraz obserwacji rynku możemy wysnuć pewne wnioski, którymi się chętnie podzielimy z klientem, doradzimy Mu obiektywnie w wyborze.
U każdego producenta czy głównego dystrybutora posiadamy zbliżoną marżę handlową więc nie windujemy sztucznie cen. Zależy nam na wiarygodności i solidności a taką możemy się poszczycić dodatkowo udostępniając Państwu listę referencyjną zadowolonych klientów (około 400 firm) uzyskanych przez kilkanaście lat solidnej pracy.
 
W wielu przypadkach mamy u producentów tzw. „wyłączność sprzedaży” - skutkuje to tym, że Klient nigdzie w Europie nie kupi taniej nowego urządzenia niż u nas, a kupując u nas ma gwarancję, serwis i dostawę a często i pomoc w instalacji w cenie produktu.
Udzielamy standardowej gwarancji minimum 12-sto miesięcznej (w zależności od modelu). Nie mniej istnieje możliwość wykupienia gwarancji nawet na 60 miesięcy. Poza tym na życzenie klienta raz czy kilka razy w roku prowadzimy serwis pogwarancyjny — lepiej wymienić zapobiegawczo drobiazg za parę złotych niż potem część za kilkaset złotych.
Od wielu producentów posiadamy certyfikaty do obsługi Klientów w Europie Wschodniej. Dla przykładu poniżej jeden z certyfikatów wystawionych przez niemiecką Firmę STR Steinbruckner

 
Zamówienia E-mailem, faxem.
Czas realizacji: nowych do 14 dni, używanych do 45 dni.
Płatność przelewem po dostawie i uruchomieniu do 14 dni (chyba że ustalono inaczej).
Generalnie działamy „w terenie” – u Klienta i służymy Mu nasza pomocą, radą i wiedzą w zakresie Jego potrzeb mycia pojazdów. Posiadamy swych przedstawicieli na terenie całej Polski. Nasz serwis jest nieomal ciagle w terenie.
 
CHCESZ BYĆ PROFESJONALNIE OBSŁUZONY - to dobrze trafiłeś
 
Ryszard, Waldemar SZWED