Sunday, January 20, 2019

Używane mobilne szczotki myjące

OFERUJEMY UŻYWANE I TYLKO te typy i modele mobilnych szczotek myjących, których nowe egzemplarze posiadamy w bieżącej dystrybucji (przez to klient ma zapewniony serwis części na kilka lat).

Wszystkie sprowadzane przez nas urządzenia przechodzą fachowy przegląd techniczny wykonywany przez producenta na nasze zlecenie. Ma to postać wymiany elementów eksploatacyjnych na nowe (jak m.in. przekładnia, włosie, koła jezdne, uszczelki, łożyska, itp.) a także innych części niezbędnych do prawidłowej pracy, aby przywrócić myjni pełną sprawność techniczną !

Używane myjnie są odkupywane przez producenta STR od klientów w Europie Zachodniej w miejsce nowych bądź przy dostawie myjni automatycznej.

Ceny wahają się w granicach 60 % nowego urządzenia i są uzależnione od stopnia zużycia i tym samym od zakresu wymiany starych akcesoriów na nowe. Najczęściej po tak przeprowadzonej regeneracji pozostaje tylko stara aluminiowa konstrukcja i podstawa z blachy nierdzewnej a reszta jest nowa, bądź zregenerowana.

W zależności od zakresu regeneracji udzielamy gwarancji rozruchowej na okres 3 m-cy. Istnieje możliwość wykupienia 12-sto miesięcznej lub dłuższej gwarancji (wówczas cena ulega podwyższeniu).

Ponadto świadczymy umowny serwis konserwacyjny nad poprawna pracą urządzenia w okresie pogwarancyjnym pozwalający na długoterminową bezawaryjną eksploatację.

Przed zawarciem umowy zakupu ustalamy szczegóły techniczne dotyczące zakresu przeprowadzonej regeneracji, zaś klient potwierdza swe zamówienie wpłacając wadium 10 % wartości urządzenia (warunki każdorazowo są ustalane indywidualnie). Termin realizacji ok. 2 – 8 tygodni ( rynek używanych urządzeń nie jest stabilny a nie skupujemy „złomu”).

W przeciwieństwie do szczotek mobilnych nowych używane urządzenia sprowadzamy na odrębne zamówienie!

Myjnie, myjki używane

Temat używanych myjek czy myjni automatycznych wymaga kontaktu z potencjalnym Klientem w celu ustalenia szczegółów. Jest to problem bardzo specyficzny i doraźny — podaż jest uzależniona od skupu - najczęściej tego typu myjnie są "wyeksploatowane" do granic możliwości i aby je przywrócić do poziomu pełnej sprawności eksploatacyjnej należy niemało zainwestowac co czyni interes mało opłacalny. Dystrybujemy myjnie używane produkcji tylko wybranych firm produkcji niemieckiej (w celu zapewnienia serwisu części zamiennych).

W przypadku używanych myjek ciśnieniowych — jest to problem na pograniczu opłacalności ze względu na dość konkurencyjne ceny tzw. „jednorazówek” będących w ofercie sieci handlowych. DOSTĘPNOŚĆ - na zamówienie !.

Nowa, bardziej aktualna strona z informacjami to:  www.waldpol.com  lub   www.waldpol.net