Sunday, January 20, 2019

Inne rozwiązania mycia pojazdów

Posiadamy w ofercie mobilne szczotki myjące wykonane jako samojezdne (własny napęd elektryczny, bądź spalinowy) z zbiornikiem wodnym (500l), chemią, urządzeniem wysokociśnieniowym – wówczas można myć pojazdy praktycznie wszędzie, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do prądu czy wody. Wystarczy w miarę równe podłoże i bez problemu można objeżdżać stojące pojazdy łącznie z pochyleniem do umycia skośnych powierzchni (foto dolne). Urządzenie posiada w sobie agregat ciśnieniowy do mycia trudno dostępnych miejsc. Taka myjnia może być wykonana w wersji z podestem dla operatora czy specjalną kabiną i wówczas jadąc steruje on pracą myjni bądź prowadząc idzie obok sterując joistikiem — foto obok poniżej. Ceny tych urządzeń kształtują się od 13.000 € do ok. 23.000 € . Nie mniej za ponad 18.000 € mozna nabyć urządzenie z silnikiem diesla, zbiornikiem wodnym 500 l, ciśnieniówką 120 bar itp. Proszę o zapytania - chętnie udzielimy Państwu informacji pod numerem 601 720003

Posiadamy także w sprzedaży mobilną szczotkę myjącą w wersji „ciągnionej” jak w punkcie „dane techniczne, modele” z dodatkowo zamontowaną poziomą szczotką (dł. 1,0 m) podnoszoną na wys. do 3 m . Szczotka ta jest oddzielnie sterowana (podnoszona, opuszczana) zależnie od potrzeb w celu umycia dachu, maski czy bagażnika pojazdu typu BUS, typowych autobusów czy nawet pojazdów osobowych.

 

 

 

 

    Na stronie http://www.waldpol.net/pl/szczotki-mobilne/samojezdne-szczotki-myjace są obszerne informacje nt. innych rozwiązań myjni samojezdnych.